facebook

W dniach 9 i 10 lipca w Legnicy odbyło się bezpłatne szkolenie dotyczące pośrednictwa nieruchomościami i miało na celu przeszkolenie chętnych oraz pozyskanie współpracowników na zasadzie franchyzobiorców. Szkolenie prowadzone było przez firmę Golden Leo Sp. z o.o. reprezentowaną przez prezesa Tomasza Gliwnego. Uczestniczyło w nim ok. 50 osób, które zjechały się z całej Polski.

 

 Na szkoleniu omawiano:

·         zasady współpracy – umowa franchyzowa, umowa agencyjna, umowa  o pracę,

·         rodzaje umów i dokumentów dotyczących pośrednictwa sprzedaży, wynajmu, zamiany, kupna,

·         systemy i modele pośrednictwa obrotu nieruchomościami oraz usługi dodatkowe,

·         obsługę klienta indywidulanego,

 

     Uczestnicy zaraz po przyjeździe i  przywitaniu się z pozostałymi rozsiedli się w wygodnych fotelach bądź na sofach. Na szkoleniu panowała bardzo miła atmosfera, każdy zwracał się do siebie po imieniu. Przybyli bardzo uważnie słuchali prowadzącego, nikt nie przeszkadzał i nie robił szumów podczas wypowiedzi, natomiast sami uczestnicy czynnie brali udział w dyskusjach, a w razie wątpliwości zadawali wiele pytań

 

Co jakiś czas, dla ochłonięcia, prowadzący przeprowadzał różne zabawy integracyjne, które miały na celu zbliżenie do siebie uczestników.

Integracja udała się tak bardzo, że jeszcze tego samego dnia wieczorem spora część kursantów zebrała się w pobliskiej kawiarni na spotkaniu towarzyskim. Owe spotkanie musiało być bardzo udane, ponieważ co niektórzy mieli problem z punktualnym przybyciem następnego dnia, a podczas przerwy część przysypiała w swoich fotelach. J

 

 

Drugi dzień szkolenia nie odbiegał niczym od poprzedniego. Mimo zmęczenia i dużej ilości informacji uczestnicy nadal uważnie słuchali i czynnie udzielali się w szkoleniu. Na przerwę obiadową część z nich już wybrała się wspólnie dzięki dobrej integracji.

Szkolenie zakończyło się ok. godziny 18.00, a pod jego koniec uczestnikom zostały rozdane umowy o współpracę franchyzową. Podsumowaniem szkolenia była ankieta wśród uczestników, w której mogli wyrazić swoją opinię na jego temat i przekazać ewentualne uwagi dla prowadzącego. Po dokładnym ich przeanalizowaniu wychodzi na to, że kursanci byli bardzo zadowoleni z uczestnictwa w nim.